fbpx
Breathe festival cierne logo

Breathe festival

O festivale

Breathe festival bol založený v roku 2015 skupinou priateľov, ktorý zdieľali spoločný cieľ - priniesť nezabudnuteľný zážitok svojim priateľom na periférii ich rodného mesta Prešov.
Dôkladne zostavený program a prvky z klubového prostredia implementované do areálu festivalu obklopeným lesom, ponúka inovatívnu alternatívu k festivalom na ktoré sme u nás zvyknutí.

LINEUP

Agy3naSteffen Bennemann - by Martin LovekosiDaisy Cutterparadiso rhythmDmit.ryuber_acidUma durmanWussduboisi

LIGHT DESIGN

LÍSTKY

Tento rok sú lístky dostupné výlučne online na GoOut
14€
prvých 30 lístkov
17€
predpredaj
20€
na mieste

INFO

Tento rok sme sa kvôli príprave indoor stagu a ďalším vylepšeniam rozhodli areál festivalu presunúť o niekoľko metrov do areálu R4. K dispozícii budú splachovacie toalety, stánky s občerstvením a miesto pre oddych. Areál bude otvorený pre návštevníkov od 16:00.

Koordinácie:
49.02873919165717, 21.214350506827998
Lístky je možné zakúpiť v predpredaji za cenu 17€, na mieste budú lístky stáť 20€. Po príchode na festival návštevníci na základe lístka obdržia náramok, ktorý nie je prenosný a slúži na identifikáciu návštevníkov.
Prvá a odporúčaná cesta je z autobusovej zastávky Sídlisko 3, z ktorej vedie cyklistický chodník, po ktorom sa po približne 15-minútovej chôdzy dostanete do areálu festivalu.

Pri príchode z Veľkého Šariša odbočíte na cyklochodník z jediného mosta, odkiaľ cesta trvá približne 10 minút chôdze.

Odporúčame využiť autobus alebo taxi/bolt.
Easy taxi: 0907 25 25 25

Alpha taxi: 0948 644 766
Stanové mestečko bude k dispozícii. Odporúčame však využiť ubytovacie zariadenia v okolí festivalu.

Naše typy:
Time penzión
Šarišpark
1. Akákoľvek forma diskriminácie na základe rasy, pohlavia, sexuality, náboženstva alebo akejkoľvek inej osobnej charakteristiky nebude tolerovaná. Je dôležité vytvoriť bezpečné a príjemné prostredie pre všetkých návštevníkov.

2. Rešpektovanie osobného priestoru: Každý má svoje osobné hranice, takže sa uistite, že si to ostatní návštevníci uvedomujú a rešpektujú osobný priestor ostatných. To zahŕňa vyžiadanie si súhlasu pred fyzickým kontaktom, rešpektovanie niekoho rozhodnutia nezúčastniť sa na aktivite a zdržanie sa nechcených návrhov alebo komentárov.

3. Jazyk: Vyhnite sa hanlivým alebo urážlivým jazykom, osočovaniam alebo vtipom, ktoré môžu niekoho znepríjemniť alebo uraziť.

4. Inkluzívnosť: Uistite sa, že sa každý cíti zahrnutý tým, že sa budete snažiť zapojiť ostatných návštevníkov do konverzácií, aktivít a hier. Vyhnite sa vylučovaniu alebo vyčleňovaniu ostatných a snažte sa vytvoriť prostredie, v ktorom sa každý bude cítiť pohodlne a bude sa môcť zúčastniť.
Do areálu festivalu je zakázané vnášať vlastné alkoholické nápoje. Na festivale je možné zakúpiť si dostatočné množstvo nealko nápojov a destilátov.

Hostia si môžu do areálu festivalu priniesť vlastné jedlo. Chýbať však nebude bufet s rôznymi druhmi jedál pre vegetariánov a vegánov.
Je zakázané vnášať zbrane, sklenené fľaše a nádoby, plechovky, dáždniky a iné nebezpečné predmety. Obchodovanie s nelegálnymi drogami alebo ich užívanie nie je tolerované. Bezpečnostná služba môže vykonávať osobné prehliadky pri vstupe do areálu.

ZA PODPORY

PARTNERI

Pivovar šariš
crossmenuchevron-down