festival

Breathe festival 2019

30.8.2019 More info TBA.

_______

 

 

V poradí štvrtý ročník festivalu Breathe sa bude konať 31. 8. 2018 v areáli pod Bikošom pri Prešove.

Ešte pred tým si dáme warm up party na oslavu príchodu leta. Už 30. júna sa stretneme vo Wave klube! Warm up bude spojením troch akcií Breathe Festival & Tanzmaterial & Východisco. Tešiť sa môžete na Piliera, Niktosha, samozrejme aj na Jonáša, ktorý zastúpi Tanzmaterial a v neposlednom rade aj na eklektické ale tanečné sety od FAQ, Uma Durman a Wuss.

Netradičnosť akcie bude spočívať v tom, že začneme už v poobedňajších hodinách chillom na terase, kde bude k dispozícii fajnový grill a možnosť si  zakúpiť lístky na Breathe festival 2018. Príď pekne včas a neodídeš bez drinku zadarmo.

_______

 

Ďakujeme.

Festival dopadol veľmi dobre a dúfame, že ste si ho užili.

Fotky nájdete tu:

BREATHE 2017

 

_______

 

Veľmi nás teší, že vám už tretí rok po sebe môžeme oznámiť, že festival Breathe sa bude konať. Tento rok trochu netradične, 8.9.2017, na novom a dostupnejšom mieste v areáli Pod Bikošom. Pozor nejedná sa o bufet Marakaňa. Náš areál je v smere od Prešova od Marakane vzdialený ešte približne 100m. Do areálu je možné dostať sa po cyklistickom chodníku z Prešova (konečná zastávka Sídlisko III), alebo zo strany od Veľkého Šariša z ulice Pod Bikošom.

 

 

 

 

Powered by Akatha Soundsystem

 

V minulosti ste na našom festivale mohli vidieť a počuť interprétov ako:

FVLCRVM / Stroon / Inkwall / PjoniParadiso Rhythm / Andels (cz) / The Rabbeats / Tripologic / Spanq / Kristie KardioPilierDannyB / Mort