fbpx
Breathe festival cierne logo
26. 08. 2022

BREATHE FESTIVAL

Kúpiť lístky

O festivale

Breathe Festival je malý festival elektronickej hudby, ktorý prebieha na mieste úzko spätým s prírodou, pod holým nebom, v areáli pod Bikošom.

Jedinečnosť Breathe Festivalu spočíva v jeho komornej atmosfére a nežnej implementácii klubovej atmosféry do areálu pod lesom. Už od roku 2015 prináša do Prešova starostlivo vybraných djs a producentov zo slovenskej ale i zahraničnej scény.

LINEUP

Møreti

Møreti

CZ

Feelaz

PL
ODM

ODM

Paradiso Rhythm

Paradiso Rhythm

Segment

Segment

CZ
ausden

Ausden

FAQ

FAQ

Uma Durman

Uma Durman

Wuss

Wuss

Lístky

Tento rok sú lístky dostupné výlučne online na GoOut

Info

Areál festivalu je situovaný na priestrannej lúke pod lesom Bikoša medzi mestom Prešov a Veľký Šariš. Kapacita areálu je 300 ľudí. V areáli sa nachádzajú toalety, stánky s občerstvením ale aj miesta na oddych. Areál sa pre návštevníkov otvára v piatok 26. augusta o 16:00.
Súradnice: 49.031861, 21.209139
Do areálu nie je dovolené vnášať akékoľvek vlastné alkoholické nápoje. Na festivale je možnosť zakúpenia si dostatočného množstva nealkoholických a alkoholických nápojov. Do areálu je dovolené doniesť si vlastné jedlo.
Na festival sú v predaji 3 typy vstupeniek. V prvej vlne si návštevník môže kúpiť prvých 50 vstupeniek za zvýhodnenú cenu 13€. Následne bude stanovená štndardná cena 15€, ktorá platí až do dňa festivalu. V deň festivalu a na mieste stojí vstup 19€. Po príchode na festival návštevník na základe platnej vstupenky obdrží náramok, ktorý je neprenosný a slúži ako identifikácia.
Ako sa k nám dostať?

Prvá cesta je z autobusovej zastávky Sídlisko 3. Odtiaľ vedie cyklistický chodník po ktorom budeš kráčať 15 minút pešo, až kým na ľavej strane neuvidíš označený vstup do areálu. 

Z Veľkého Šariša sa do areálu dostaneš nasledovne. Na jedinom moste Veľkého Šariša zabočíš smerom k cyklistickému chodníku. Ak už budeš na samotnom chodníku, cesta trvá už len 5 minút pešo. Odporúčame využiť autobusovú dopravu, prípadne taxi. 

TAXI
Easy taxi: 0907 25 25 25
Alfa taxi: 0948 644 766

Partneri

limpo logohausclubmate logo white vectorlimcha limonadovy svet logowave klub logoTabačka kulturfabrik logopenzion time
crossmenuchevron-down