fbpx
Breathe festival cierne logo

27/8/2021

BREATHE: IN BETWEEN

Kúpiť lístky

PREČO "IN BETWEEN"?

Už dlhšie sme sa pohrávali s myšlienkou nájsť nový domov. Naša vízia rásť, bola do istej miery obmedzovaná areálom pod lesom a pokročilá výstavba nového tunela nás z hľadiska bezpečnosti a logistiky iba o to viac presvedčila, že je čas vydať sa na cestu.

A tak sme sa ocitli medzi miestami, medzi dvoma ročníkmi, medzi starým a novým. Breathe Festival ako ho poznáte, sme sa preto rozhodli preložiť na rok 2022 na novú lokalitu.

Avšak, nevieme si predstaviť koniec leta bez stretnutia s vami a preto sme našli spôsob ako spoločne zažiť úplne novú skúsenosť.
Breathe: In Between sa totiž z lesa presunie do mesta na špeciálne miesto, ktoré nás svojou komornou atmosférou na prvýkrát očarilo a jeho lokalita ťa určite prekvapí.
CHARLIE
Charlie
PABLO GARDÚ
pablo gardú
WUSS
Wuss
UMA DURMAN
Uma Durman
FAQ
FAQ
AUSDEN
ausden

LINE-UP

PL
CHARLIE
PABLO GARDÚ
MX
WUSS
UMA DURMAN
FAQ
AUSDEN

INFO

Breathe: In Between sa z lesa presunie do mesta na špeciálne miesto, ktoré nás svojou komornou atmosférou na prvýkrát očarilo a jeho lokalita ťa určite prekvapí. Presné informácie o areáli budú oznámené už čoskoro.

Dvere areálu sa otvoria o 17:00, a po polnoci areál nebude možné opustiť.
Do areálu nie je dovolené vnášať akékoľvek vlastné alkoholické nápoje. Na festivale je možnosť zakúpenia si dostatočného množstva nealkoholických a alkoholických nápojov. Do areálu je dovolené doniesť si vlastné jedlo.
Do areálu je zakázané vnášať sklenené fľaše a nádoby, plechovky, dáždniky a iné nebezpečné predmety ako zbrane, toxické a omamné latky. Strážna služba môže prevádzať osobné prehliadky pri vstupe do areálu.
Okrem toho na našich udalostiach netolerujeme násilné, homofóbne, sexistické správanie alebo akúkoľvek inú formu obťažovania či diskriminácie. V prípade porušovania vypísaných pravidiel si organizátor vyhradzuje právo vykázať zodpovedné osoby z areálu eventu.

LÍSTKY

crossmenuchevron-down